בעלי מוניות בישראל

 
 
 
 
לקוחות נכבדים שלום.
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של קיה חולון, סוכנות מכירה וטרייד-אין השוכנת באזור התעשייה בחולון ומספקת שירות מכל הלב לקהל לקוחותינו הרחב הן לרוכשי המכוניות הפרטיות והן לנהגי המונית ומורי הנהיגה.
 
 
 
אנו, בחברת קיה, שואפים למצוינות ומתפארים ברכבים בטיחותיים, אמינים, מדהימים מבחינה חיצונית ופנימית שיאפשרו לכם לישון בבטחה ולהתעורר כל בוקר ולהתפעל ממראה הרכב השוכן בחנייה הפרטית שלכם.
 
 
 
בקיה חולון מציעים מגוון שירותים, פתרונות ואפשרויות מימון רחבות כדי לאפשר לך, הלקוח, את הקנייה הטובה, הנוחה והבטוחה ביותר כדי שתוכל לצאת מסניפנו עם מכונית חדשה ומפנקת.
 
 
 
אנשינו בסניף מתמחים בשירות רחב ומגוון לנהגי המוניות שמציע מחלקת טרייד-אין למוניות, זכויות ציבוריות (מספר ירוק) להשכרה או למכירה ובליווי אישי לאורך כל הדרך מרגע כניסתך לסניף ועד לקבלת המונית החדשה.
 
 
 
בין אם רצונך הוא לרכוש מונית קיה ריו (rio) חדשה כדי לחסוך בדלק וליהנות מנהיגה חסכונית, בטוחה ונוחה או לרכוש את מונית הקיה סיד (ceed) סטיישן שתאפשר לך מרווח פנימי ובגאז' אחורי בעל תא אחסון ענק לצורך הסעת נוסעים בעלי מזוודות ומטען גדול.
 
 
 
במלאי המוניות שלנו ישנם רכבים נוספים כמו מונית הקיה סול (soul) המדהימה ביופייה שמציעה מונית בעלת גיר אוטומטי במחיר של גיר רגיל ומשלבת חיסכון בסולר, בטיחות ומראה עדכני וחדיש וגם את מונית הבנזין המוצלחת, קיה פורטה (forte), בעלת גיר אוטומטי שישה הילוכים שמאפשרים חיסכון בדלק, נסיעה מהנה ו-126 כוחות סוס שמציבים אותה הכי גבוה בקטגוריה שלה.
 
 
 
אז מה שנשאר לך הוא רק להגיע לסניפנו הממוקם ברחוב הפלד 36, אזור התעשייה חולון, וליהנות מצוות עובדים דינאמי ותוסס שילווה אותך בכל החלטה שתקבל ובכל צעד שתיקח עד להגשמת חלומך ולטקס קריעת הניילונים.
 
 
 
 
 
נשמח לראותכם